fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стапка плишена новогошишен декор 40*60см 717245

Original price was: 180 ден.Current price is: 179 ден.

Шифра: 717245 Категории ,
Сподели:

Новогодишна стапка, теписи кои не се лизгаат, модерен декор на домот, божиќен тепих со правоаголни подови за влез, спална соба, дневна соба, софа

Супер мек плишен, добра апсорпција на влага и еластичност, дигитално печатење, заштита на животната средина, светли бои, без избледување и перење.

Спецификации
Материјал: неткаен материјал, сунѓер, фланелен и композитен материјал.
Големина: 40 cm * 60 cm
Шема: Божиќна шема.

Избери декор

ЕЛЕНИ, ПОДАРОЦИ, ЧОТАПИ, НАТПИС, ДЕДО МРАЗ

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стапка плишена новогошишен декор 40*60см 717245

Original price was: 180 ден.Current price is: 179 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД