Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стапки за бања и тоалет микрофибер дводелни / Stapka za banja i toalet mikrofiber dvodelna

600 ден

зелена
кафеава
крем
сива
теркиз
SKU: 894399 Категории , Ознака:
Сподели:
  • Мека и густа ткаенина: разгалете ги стапалата со најмеката, најпријатна ткаенина; мерење на речиси 3см дебелина, кадифен куп помага да се смират стапалата и да се загреат прстите од студениот под долу.
  • супер абсорбирачкиа стапка: нашиот највпивачки стапка за ; густата ткаенина заробува дополнителна влага помагајќи да ги одржувате вашите подови чисти додека излегувате од бањата, тушот или стоите покрај мијалникот
  • Текстурирана гумена подлога: за разлика од другите брендови кои користат ПВЦ или топол лепак, нашите килими за капење се изработени со издржлив TP гумен подлога. ПВЦ и топлото лепило се распаѓаат кога душеците се мијат, додека нашите TP Rubber душеци се тестирани од трета страна за перење и сушење постојано и одново за долготрајна употреба
  • Отпорен на избледување и брзо се суши: врвната ткаенина од микрофибер не само што е ултра абсорбирачка, туку и брзо се суши; плус, стапките се супер лесни за чистење и отпорни на избледување, што ви овозможува да ги перете и сушите во машина толку често колку што е потребно
  • Соодветна колекција на стапки: координирајте го вашиот нов тепих за капење со шанил со нашите соодветни навлаки за капакот на тоалетот и контурните килими; килимите додаваат дополнителна топлина и пријатна удобност додека помагаат да се заштитат капаците и подот од тоалетот

БОЈА Color

, , , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стапки за бања и тоалет микрофибер дводелни / Stapka za banja i toalet mikrofiber dvodelna”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стапки за бања и тоалет микрофибер дводелни / Stapka za banja i toalet mikrofiber dvodelna

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД