fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Штендер дупли Tелескопска дводелна закачалка за облека од не’рѓосувачки челик 723583 / Stender za alista dupli

879 ден

должина: 45cm

висина: 72-130cm

ширина: 100-160cm

Сподели:
✅ Направена од цврст нерѓосувачки челик
✅ Паметен декор за Вашата соба
✅ Одлично се совпаѓа со секое парче мебел
✅ Едноставно решение за складирање облека
Димензии 45 × 130 × 160 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Штендер дупли Tелескопска дводелна закачалка за облека од не’рѓосувачки челик 723583 / Stender za alista dupli

879 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД