fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Стикер 15*9см силиконски налепници Stikeri slikonski 717752 nalepnici Original price was: 50 ден.Current price is: 49 ден.
Стикер 20*16см Силиконски налепница Stiker silikonski nalepnica 717754 Original price was: 90 ден.Current price is: 89 ден.

Стикер 17*12см Силиконски налепница Stiker silikonski nalepnica 717753

Original price was: 70 ден.Current price is: 69 ден.

Шифра: 717753 Категорија
Сподели:

Силиконски налепници на стакло со светли новогодишни слики за украсување на внатрешноста на свечен настан. Тие можат да се користат и за украсување на излог. Цртежи на асортиман. Големина на налепницата: 17*12 cm Цената е за 1 парче.

ИЗБЕРИ МОДЕЛ

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стикер 17*12см Силиконски налепница Stiker silikonski nalepnica 717753

Original price was: 70 ден.Current price is: 69 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД