fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стикер во ролна самолепливи водоотпорни stikeri lepenka vo rolna Samoleplivi 38*110sm dg08

179 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Како да се користи:

Се препорачува да се избрише површината чиста и рамна пред употреба за да не се оштети ефектот на паста.

Изберете мазна, чиста и сува површина. Отстранете ги етикетите од листот одеднаш.

Ставете го лепилото на рамна површина без да го притискате за да може да се повлече и да се премести доколку е потребно.

Ако резултатот е задоволителен за вас, држете се на површината и турнете ги меурчињата надвор.

 

Карактеристики на производот:
★1. Оваа декоративна ѕидна налепница може да се залепи на рамен ѕид, чаши или керамичка плочка со раце.
★2. Тој е отстранлив и водоотпорен, што прифаќа двострани визуелни обрасци за заштита на животната средина.
★Начин на употреба:
1. Исчистете ја површината од чашите или ѕидот и избришете ја да се исуши. И лепливата страна треба да биде целосно рамна без кривина.
2. Нежно одвојте го овој производ од облогата за ослободување. Прво да се искине од аголот и да се залепи на положбата за лепење додека се откинува лагер за ослободување.
3. Залепете го овој производ на површината на ѕидот или мебелот.
4. Уредно залепете го, потоа може да се теши и да се истиснат меурчиња.
Спецификација на производот:
1. Материјал: ПВЦ
2. Применливи ситуации: Дневна соба, соби, бар, врати од супермаркети итн.
3. Големина:38*110см
Вклучено пакување:
1 * Налепница за прозорец

Избери Магија

0878, 0879, 0881, 0882, 0884, 0886, 0888, 0889, 0890, 0891, 0892, 0893, 0885, 0894, 0880, 0884

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стикер во ролна самолепливи водоотпорни stikeri lepenka vo rolna Samoleplivi 38*110sm dg08

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД