fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол Бистро Stol Bistro

1.090 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Челично и платнено столче во сива и црна боја

Ако она што го барате е да уживате во убавото време на отворено додека ги декорирате вашите простори со вкус и шарм, нашата градинарска столица е најдобрата опција за вас.

Ова столче има челична конструкција која одлично се комбинира со платнено седиште, кое освен што дава отпор и издржливост ќе му даде и модерен шмек на вашиот дом.

Има едноставни потпирачи за раце со иста дебелина како и нозете, кои се совршено решение за комбинирање на удобноста и стилот, што го прави совршено дополнување на вашата градинарска маса.

Благодарение на неговиот систем што може да се натрупува, можете да заштедите простор во вашите соби кога не го користите, бидејќи тие можат лесно да се наредат заедно, зафаќајќи што е можно помалку простор.

Неговиот едноставен дизајн совршено ќе се вклопи во простории со кој било декоративен стил.

Идеален за градина, тераса или двор.

Уживајте на отворено со опремување на вашите надворешни простори на оригинален и практичен начин со нашата широка палета на градинарски мебел.

Мерења:
Високо.

Долга 74 см
. Ширина 58 см
. 53 см

Избери Боја

Црна, Сива

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол Бистро Stol Bistro

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД