fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол детски платнен преклоп Stol detski platnen preklop

690 ден

Сподели:

Совршени за воведување на вашите деца на отворено, забавен, но практичен додаток. Симпатичниот крокодилски дизајн е прекрасно разноврсен и е идеален за кога сте на кампување, на еднодневно патување, во парк или дури и само во вашата градина. Удобно и практично, цврстото столче лесно се преклопува и доаѓа со пригодна торба за носење.

Карактеристики:

  • Симпатичен дизајн на крокодил
  • Идеален за кампување, еднодневни патувања и седење во градината
  • Лесно се преклопува
  • Доаѓа со торба за носење

Спецификација:

  • Материјал: ПВЦ обложена 420D полиестер/челична рамка
  • Тежина: 1,1 кг
  • Димензии: Ш35 x Д30 x В26/55см
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол детски платнен преклоп Stol detski platnen preklop

690 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД