Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол детски со потпирач пласт Stol detski so potpirac b103

180 ден

зелена
плава
розе
црвена
Сподели:

Прекрасно и функционално детско столче изработено од пластика со вграден дезен на зајко кукурајко на наслонот.

Идеално и дизајнирано за деца во претшколска возраст.

Со овие столчиња децата може се научат да седат правилно, навика што ќе им служи цел живот.

Достапно во 4 различни бои. Столчињата се изработени од пластика, стабилни и лесни се (детето може само да ги преместува од едно место на друго) а можат и да се поставуваат едно врз друго, што ги прави идеални за складирање кога не се користат.

 

Димензии:

  • Ширина 30 см
  • Должина 36 см
  • Висина 54 см

 

Димензии 30 × 36 × 54 cm
БОЈА Color

, , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стол детски со потпирач пласт Stol detski so potpirac b103”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол детски со потпирач пласт Stol detski so potpirac b103

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД