fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Стол ЕМА метал ратан Stol EMA ratan Original price was: 1.500 ден.Current price is: 1.290 ден.
Стол преклоп Кетрин Stol preklop Ketrin Original price was: 3.200 ден.Current price is: 2.790 ден.

Стол ЕМА ратан метал црн Stol EMA ratan crn

Original price was: 1.500 ден.Current price is: 1.290 ден.

Шифра: 9558 Категории ,
Сподели:
Боја Црна
Бренд ЕМА 
Димензии на производот 58 Д x 55 Ш x 73 В СМ
Пакување 1
Специјална карактеристика Складни
  • Направете промена во вашиот простор со оваа разновидна столица од ратан. Извијаниот ткаен изглед е елегантен, додека природните влакна пренесуваат лежерно чувство кое беспрекорно се вклопува во речиси секој декор, од современ или крајбрежен до прецизен и ултра шик.
  • Стол за натрупување внатрешен или надворешен внатрешен двор, височина до 58см за комерцијални средини, бродови целосно склопени и подготвени за употреба
  • Челична рамка обложена со црна прав има капацитет до 169кг
  • Стол за редење во современ стил за ресторан, бистро, двор, сончева соба или трпезарија

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол ЕМА ратан метал црн Stol EMA ratan crn

Original price was: 1.500 ден.Current price is: 1.290 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД