fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол Флоренс црн Stol Flotence

1.790 ден

SKU: 011731 Категории ,
Сподели:

Опис на производот

Завршете ја декорацијата на вашата градина или тераса и уживајте во убавите моменти на отворено со нашите столици во Флоренс. Совршена комбинација на удобност и функционалност, изработен е од рециклиран полипропилен, материјал кој е отпорен . Стол со модерен дизајн со заоблени линии на грбот и седиштето станува удобен и целосно ергономски стол.

Препорачуваме да го чистите со влажна крпа и да избегнувате употреба на хемиски производи. Сите производи кои се поставени надвор бараат посебна грижа, избегнувајте да ги изложувате на лоши временски услови.

СПЕЦИФИКАЦИИ

Собрана големина Ширина: 55 см, висина: 80 см, длабочина: 58 см
Висина на седиштето 44
Висина на потпирачот за рака за стол 63 см
Тежина 5 кг
Материјал Рамка: полипропилен, грб: полипропилен, седиште: полипропилен, потпирач за раце: полипропилен, нозе: полипропилен
Капа за стапала Полиетилен
Функција Складни
Карактеристика УВ-заштитен
Боја Црното
Тестирано за 110 кг
Без одржување Да
Статус на собранието Собрани
Понатамошна нега Без одржување. Исчистете со вода и благ сапун.
Складирање Да се ​​чува внатре во зима
Употреба На отворено
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол Флоренс црн Stol Flotence

1.790 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД