fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Стол Бистро Stol Bistro 1.090 ден
Стол ЕМА Stol EMA 1.290 ден

Стол Ками метал мрежа сив пвц Stol kami

1.290 ден

SKU: 007229 Категории ,
Сподели:
Податоци
Висина :
96 см
Ширина :
54 см
Длабочина :
72 см
Тежина :
4,2 кг
Висина на седиштето :
42 см
Длабочина на седиштето :
40 см
Капацитет на носивост :
150 кг
Складливост :
Да
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол Ками метал мрежа сив пвц Stol kami

1.290 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД