fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол лежалка платнен три ниво платнен / Stol lezalka platnen

2.190 ден

зелена
темно плава
црвена
SKU: Не е достапно Категории , , Ознака:
Сподели:

Овој стол/лежалка за кампување што може да се склопи е идеален за сите, како за возрасните така и за најмалите. Користете го во парк, плажа, двор, градина, кампување Изработен е од обложена 600D полиестерска ткаенина со PE слој. Можете да го користите каде сакате со голема леснотија Лесен  за преклопување и иделане за вашите летни авантури.

Димензии/Склопен: 70см х 55см

Димензии/Расклопен: 186см х 55см

Материјал: полиестерска ткаенина со PE слој/ челик легура

Кампување преклопен стол

Кампинг преклопен стол е и стол и кревет за кампување. Изработен е од висококвалитетен челичен материјал, кој е многу цврст, стабилен и издржлив. Преклопен стол за кампување има атрактивен финиш кој изгледа стилски и елегантен. Има две силни рачки од двете страни кои му обезбедуваат на корисникот цврсто држење при преклопување или расклопување. Може брзо да се преклопи во рамна форма што го олеснува носењето додека патувате и лесно може да се отвори во удобна положба за седење.

100% сосема нов преклопен стол со метална рамка

стол за одмор

Канцелариско столче за релаксирачко шезлонче Поместено градинарско седиште Летно преклопен двокреветен кревет со прилагодлив потпирач за грб

столче за спиење

– Идеален за кампување, плажа, градина, тест, балкон и така натаму.

столче за одмор во кревет

 

 

 

 

Избери Боја~

, ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол лежалка платнен три ниво платнен / Stol lezalka platnen

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД