fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Стол Лулашка камок плетен Stol lulaska hamok platnen Original price was: 1.850 ден.Current price is: 1.379 ден.
Лежалка беж алуминиумска рамка прилагодлив потпирач за грб Original price was: 4.200 ден.Current price is: 3.790 ден.

Стол лулашка бохо коцка Stol lezalka boho kocka

Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.390 ден.

Шифра: 1478787958???? Категории , ,
Сподели:
 • Направено од 100% рачно изработен памук,  мрежа за столче, со реси во дизајн на јаже и нишалка. Капацитет за тежина од 120kg, многу безбеден и погоден и за возрасни и за деца.
 • ПОВЕЌЕ УПОТРЕБИ – Користете за дома, спална соба, сончева соба, детска соба, дневна соба и многу повеќе. Додава шарм во градината, дворот, дворот, палубата и градината. Хамакот е доволно разноврсна за да функционира како стол, приказ во соба или единствено уметничко дело. Може да се користи како лесна лулка и столче за читање со лулашки или релаксирачко столче за медитација.
 • ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ – Можете да го обесувате безброј места што ги сакате, внатре или надвор. Поставете го за неколку минути. Лесно е да се закачи од таван, дрво, трем или кој било цврст настрешница што може да ја издржи вашата тежина. Забелешка: Ставката не вклучува перниче или додатоци за закачување.
 • КОМОТНО И УДОБНО – Дружете се и уживајте во природата, опуштете се под зајдисонце, опуштете се покрај базенот или одморете се на палубата – вгнездувајте се во пријатна „кожурец“ додека читате – слушајте ги звуците на дождот, штурците, чврчорење на птици или гледање ѕвезди итн. тивка ноќ
 • УДОБНО УЖИВАЊЕ: Оваа модерна хамак е удобна и издржлива. Нема да изгуби памучен конец, така што корисниците ќе можат да уживаат во удобното чувство на мек сунѓер, а доволно е голем, не како другите мали димензии на висечко столче, можете само да седите, може да ве остави да легнете и да уживате во целата конзерва опуштете се, ова е нешто што ниту еден друг стол не може да го направи. 

Спецификација

 • Должина (см): 60
 • Ширина (см): 60
 • Висина (см): 170
 • Материјал: Памук
 • Главен материјал: железо против ‘рѓа
 • Цената не вклучува инсталација
 • Ставката не вклучува перници или текстил
 • Боја: Бела
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол лулашка бохо коцка Stol lezalka boho kocka

Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.390 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД