fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Стол Лежалка преклоп Фиеста Stol lezalka Fiesta preklop Original price was: 2.400 ден.Current price is: 1.990 ден.
Чадор 3m градинарски за двор со рачка и навалување зелен Cador 3m sonce Original price was: 5.200 ден.Current price is: 4.190 ден.

Стол лулашка Бразилија Stol lulaska Brazilija

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.690 ден.

Шифра: 000176894 Категории , ,
Сподели:

Висечки стол е совршен за создавање на истакнати атмосфери . Неговата најважна карактеристика е високиот грб кој го поддржува целиот рбет и глава, нудејќи максимална удобност. Покрај тоа, тој е исполнет со специјална пена со висока густина и еластичност која гарантира нејзина совршена адаптација на телото, нудејќи уникатен, неспоредлив одмор.

Погоден за секаков вид луѓе, возрасни или деца, идеален е и за внатрешен и надворешен простор . Совршен е за градина , за тераси , балкони , во трем , под пергола , обесен на дрво или на греда. внатре во куќата , нудејќи максимална разлика. Направен од 100% органски памук , има тројно зашиени детали за едноставен и елегантен дизајн. 

Најдобар избор ако сакате да купите висечко столче .

Детали за производот:

 • Елеганција и удобност за користење насекаде (и внатре и надвор )
 • Троен слој и многу јажиња за прицврстување
 • Дрвената лента е направена од бразилски еукалиптус од одржлива употреба на шуми (потврдена од FSC )
 • Природниот органски памук, направен на еколошки начин, е мек, антиалергичен и ја заштитува животната средина благодарение на малата количина на вода и енергија употребена при неговото производство.
 • Благодарение на многуте јажиња за прицврстување, тежината е добро избалансирана, што ви дава уште повеќе одмор и релаксација
 • Еко-пријателски бои кои се користат за време на процесот на боење
 • Производ направен под фер работни услови
 • Вистински луксуз за уживање дома
 • Бразилски квалитет – Создавање атмосфери полни со луксуз и егзотика

 

 • Производ со приближна тежина: 4 кг
 • Земја на потекло: Бразил
 • Состав: 100% органски памук
 • Ткаенина: Густина 3×2
 • Странични завршетоци: Trancelim
 • Број на кабли за суспензија: 32 кабли за потпирање на секоја страна
 • Дрво: Бразилски плантажи со еукалиптус сертифицирани од FSC
 • Минимална висина за вградување: 200 cm
 • Дрвена шипка: 110 см
 • Ширина на седиштето: 60 см
 • Вкупна висина: 140 см
 • Боја: тиркизна
 • Совети за боја: природен памук
 • Максимално оптоварување: 160 Kg
 • Перење: 30°C во програмата за деликатни
 • Наполнет: пена со висока густина (D-33)
 • Слика: Авторските права се задржани
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол лулашка Бразилија Stol lulaska Brazilija

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.690 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД