fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Стол лулашка платно Тесла Stol lulaska platno Tesla Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.499 ден.
Стол лулашка бохо коцка Stol lezalka boho kocka Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.390 ден.

Стол Лулашка камок плетен Stol lulaska hamok platnen

Original price was: 1.850 ден.Current price is: 1.379 ден.

Шифра: 000190060 Категории , ,
Сподели:
 • Користејќи висококвалитетен материјал, ова седиште за нишалки ќе ви обезбеди подобрена безбедност и удобност, ги тера возрасните и децата да уживаат во забава.
 • ★ Лулашки играчки игри деца мали деца дрвја деца во градина седишта за бебиња јаже детски возрасни спални соби дрвени внатрешни врати на отворено парови стојат преносни седишта со нишалка со врата стол розова девојчиња зелена гумена игралиште комплети за мало дете игра двојна единечна детска.
 • Мрежата на столот од памучна јаже се лула, е удобна и дише и има силна носивост.
 • Природна памучна прашка, природна, здрава, што впива пот, мека и удобна.
  • Избалансиран дизајн со избалансирани дрвени стапчиња во средината за да се додаде рамнотежа на столот.

   ✿ Не вклучува украсни предмети прикажани на фотографијата на производот.
   ✿ Времето за испорака е 2-5 дена, ако сè уште не можете да ја примите вашата нарачка по 6 дена, ве молиме контактирајте со нас.
   ✿ Благодарение на рачното мерење, може да има некои грешки, ве молиме дозволете 3-5 см разлика, благодарам.
   ✿ Бидејќи рефлекторите и различни луѓе имаат различно разбирање за бојата, може да има одредена боја, но во разумен опсег, ве молиме изберете внимателно.
   ✿ Ако ви требаат други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да отидете во мојата продавница за да ја видите.
   ✿ Ние веруваме дека можеме да ги задоволиме вашите потреби со производи со висок квалитет, доколку најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е-пошта за да го решиме проблемот.
   ✿ Добредојдовте на вашето споделување и повратни информации за да можеме да ви обезбедиме подобри производи и услуги.
   Нишалка за столче со мрежа од памучно јаже

  • Спецификации:
   Димензија:130 * 90cm (должина * ширина)
   Материјал: 0,80см дебел памучно јаже
   Капацитет на носење: 160KG
   Тежина: 1,2кг
   Боја: беж
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол Лулашка камок плетен Stol lulaska hamok platnen

Original price was: 1.850 ден.Current price is: 1.379 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД