fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Стол лежалка преклоп Stol lezalka preklop Original price was: 3.200 ден.Current price is: 2.590 ден.
Стол лулашка платно Тесла Stol lulaska platno Tesla Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.499 ден.

Стол лулашка висечка Бекам Stol lulaska visecka platnena so dve pernici

Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.499 ден.

Шифра: 000190057 Категории ,
Сподели:
  • Обезбедување квалитет: Користивме тешка памучна платнена ткаенина со тежина од 150 kg, задебелено јаже и дрвена шипка од 80см со по еден жлеб на секој крај од шипката за да го фати јажето што виси и да спречи лизгање.
  • Голема големина и удобност: Големата големина ви дава дополнителна удобност. Димензиите на седиштето се приближно 120cm x 80cm.
  • Додадовме и две екстра големи перници за зголемена удобност и поддршка за грбот за да можете да поминувате помалку време на прилагодување и повеќе време за опуштање.
  • Најрелаксирачки и најудобни. Висечките столчиња се тренд во моментот!  Во зен режим. Одличното нешто кај висечкото столче е што комбинира релаксација на хамак со малку поактивно држење на седење на стол. Ова го прави висечкиот стол идеален за пиење пијалок или читање книга.
  • Најдобрата висина за висечко столче е најмалку 30 до 40 сантиметри од земјата. Не пониско, бидејќи ткаенината на висечкото столче малку се протега кога седите во неа. Висечкиот стол не треба да виси многу повисоко. Најдобрата положба е кога вашите нозе можат да стигнат до подот кога малку ќе ги истегнете. Како да ги копате петите во песок на плажа, можеби.
  • Оваа стилска нишалка за хамак виси насекаде и лесно се преместува. Едноставно пронајдете држач за гранка, греда или хамак и поставете го за неколку секунди! 
  • Совршено за опуштање со столчето за лежалка во вашата спална соба, внатрешен двор, градина, дневна соба, балкон, трем, двор итн.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол лулашка висечка Бекам Stol lulaska visecka platnena so dve pernici

Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.499 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД