fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Стол Палермо пластика Stol Palermo plastika Original price was: 750 ден.Current price is: 549 ден.

Стол метал Sakai црно-црна нога Stol metal

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.299 ден.

Шифра: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Sakai pakoworld стол PU црно-црна нога

Дали барате стол кој е најновиот тренд во модерниот дизајн? Сакаи е тука да ве воодушеви со својот едноставен, но импресивен дизајн.

Технички карактеристики:
* Поддржување на армирана метална рамка составена од интегрирани краци во црна боја, со одличен квалитет и издржливост, по тежина и време.
* Навлака за седиште со ПВЦ перниче со изглед на кожа, одлична издржливост во црна боја. Перничето може да се отстрани што ви нуди лесно чистење на седиштето.
* Неговиот дизајн ги поддржува половината и ‘рбетот.
* Краевите на нозете имаат заштитни пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања.
* Се нуди во црна бела боја.

Димензии на производот:
Должина: 45 cm
Ширина: 53 cm
Висина: 80 cm
Висина на седиштето: 42 cm
Длабочина на седиштето: 41 cm
Висина на грбот: 37 cm

Забелешки:
Производот се испорачува несклопен во неговото фабричко пакување и доаѓа со детален водич за склопување.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран.

Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол метал Sakai црно-црна нога Stol metal

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.299 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД