fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол Метален кафеав Stol metalen Kafeav

2.590 ден

SKU: 0030-91-006 Категории ,
Сподели:
Стабилна рамка изработена од висококвалитетен електростатско обоен метал со отпорност на стрес и абење од временските услови. Складлив, погоден за надворешна и професионална употреба. За поголема удобност комбинирајте шарени перничиња за грб или седишта.
 
Боја:
 
Кафе
 
Димензии:
 
Должина: 54 см
 
Должина на седиштето: 42 см
 
Ширина: 51 см
 
Ширина на седиштето: 42 см
 
Висина: 84 см
 
Висина на седиштето: 42 см
 

Дополнителни детали:

Високо квалитетна конструкција, специјално направена за компанијата Fylliana.

Нијансата на бојата на екранот може да се разликува од вистинските.

Голема издржливост – Погоден за надворешна употреба.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол Метален кафеав Stol metalen Kafeav

2.590 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД