fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол метален Stol metalen

2.590 ден

SKU: 0030-123-009 Категории ,
Сподели:
Метален стол со перфориран дезен на грбот и седиштето. Стабилна рамка изработена од висококвалитетен електростатски обоен метал со отпорност на стрес и трошење на временските услови. Складлив, погоден за надворешна и професионална употреба. За поголема удобност комбинирајте шарени перничиња за грб или седишта.
Боја:
 
Сиво
 
Димензии:
 
Должина: 56 см
 
Должина на седиштето: 34 см
 
Ширина: 56 см
 
Ширина на седиштето: 45 см
 
Висина: 89 см
 
Висина на седиштето: 45 см
 
Дополнителни детали:
 
Високо квалитетна конструкција специјално направена за компанијата Fylliana.
Нијансата на бојата на екранот може да се разликува од вистинските.
Голема издржливост – Погоден за надворешна употреба.
Производ за редење.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол метален Stol metalen

2.590 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД