fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол пластичен лукс АРЕС Stol plasticen lux ARES

1.990 ден

SKU: 003107 Категории ,
Сподели:

Надворешната фотелја има краци за поголема удобност и е погодна за употреба во градина или тераса.
Изработен е од полипропилен, материјал кој е лесен и отпорен на надворешни климатски услови.
За најдобро да се грижите за него во зимските месеци, покријте го со надворешен капак за мебел или чувајте го во складиште за да го заштитите од штетата што може да ја предизвикаат тешките временски услови.

 

ГОЛЕМИНА
Широк 59 см
Должина 59 см
Висина 80 см
Избери боја

Сив, Кафе, Крем

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол пластичен лукс АРЕС Stol plasticen lux ARES

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД