fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол Подио Метал Stol metalen Podio

2.590 ден

SKU: 0030-00-007 Категории ,
Сподели:

Метален стол со перфориран дезен на грбот и седиштето. Стабилна рамка изработена од висококвалитетен електростатски обоен метал со отпорност на стрес и трошење на временските услови. Складлив, погоден за надворешна и професионална употреба. За поголема удобност комбинирајте шарени перничиња за грб или седишта.Детали за производот

Стабилна рамка изработена од висококвалитетен електростатско обоен метал со отпорност на стрес и абење од временските услови. Складлив, погоден за отворено и професионална употреба. За поголема удобност комбинирајте разнобојна перница за грб или седиште.
 
Боја:
 
Сиво
 
Димензии:
 
Ширина: 55 см
 
Ширина на седиштето: 38 см
 
Длабочина: 63 см
 
Длабочина на седиштето: 45 см
 
Висина: 88 см
 
Висина на седиштето: 43 см
 
Дополнителни детали:
 
Високо квалитетна конструкција специјално направена за компанијата Fylliana.
Нијансата на бојата на екранот може да се разликува од вистинските.
Голема издржливост – Погоден за надворешна употреба.
Производ за редење.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол Подио Метал Stol metalen Podio

2.590 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД