fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол преклоп КЕССЕР Stol preklop KESSER

2.790 ден3.290 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Опис на производот

  • Овој алуминиумски стол за лежење е отпорен на UV и временски услови и има прав и лесна рамка
  • Потпирачот за грб на столот се прилагодува во 7 позиции (не е целосно прилагодлив)
  • Нозете имаат цврсти заштитни капачиња кои одговараат на подот
  • Столот се преклопува и затоа може да се чува на начин што заштедува простор

Материјал

Алуминиум, пластика

Димензии

Развиткано: 67 x 58 x 110 cm

Висина на седиштето: 45 см

Висина на потпирачот за рака: 62,5 см

Потпирач за рака: 41 x 5 cm

Површина на седиштата: 46 x 42 cm

Потпирач за грб: 69 x 46 cm

Тежина

4,2 кг

Детали

Максимално оптоварување: 120 kg

Избери Боја

Црн, Сив

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол преклоп КЕССЕР Stol preklop KESSER

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД