fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол преклоп Кетрин Stol preklop Ketrin

2.790 ден

SKU: 7739 Категории ,
Сподели:
  • Поместено и меко седиште:  стол со густа отстранлива перница, направена со премиум памучно полнење, ви овозможува да уживате во луксузниот комфор
  • Екстра широк и висок грб: Дизајнот со поширок и висок грб ви обезбедува дополнителна удобност. Совршени ангели кои обезбедуваат фантастична удобност на грбот, благодарение на ергономскиот дизајн
  • Издржлив и стабилен: користете издржлива и дише 600 полиестер и 300D Оксфордска ткаенина и челични цевки со висока цврстина за да ја зајакнете целата рамка за да биде поцврста и стабилна
  • Висок капацитет: вкрстен дизајн, висококвалитетен челик и заден челик постигнува висока поддршка. Столот за внатрешен двор  може да држи тежина до 110kg и обезбедува дополнителна поддршка за подобрен комфор на седиштата
  • Не е потребно склопување: потребен е само еден чекор за да се отвори и преклопи столот. Овој стол за внатрешен двор има голем капацитет за тежина, но само 2kg  е мала, па затоа е лесен за носење и складирање

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол преклоп Кетрин Stol preklop Ketrin

2.790 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД