fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол Преклоп мрежа плажа лежалка зелен Stol preklop plaza mreza zelen

SKU: 011781 Категории ,
Сподели:
  • Преклопен стол 
  • Склоплив 
  • 3.320 кг 
  • Висина на седиштето: Висина на седиштето: 40 см

– Лесен стол за лежење
– Вклучувајќи перница
– Ергономски обликуван потпирач за грб
– прилагодлив во 8 позиции

Лесен стол за кампување со алуминиумска рамка U и текстилен тапацир. Вклучувајќи ја и перницата. Оптимална удобност поради ергономски обликуваниот потпирач за грб. Потпирачот за грб се прилагодува на осум позиции

Информација за продуктот

Вид на стол за кампувањеПреклопен стол
СклопливДа
Висина на седиштето40 см
Бојазелена
МатеријалТекстил
Материјал за рамкаАлуминиум
ПрилагодливДа
Тежина на пакувањето3.320 кг
Капацитет на носивост0 кг

Други карактеристики

Број на позиции8
Ширината се сруши57 см
Длабочината се сруши100 см
Целна публикаВозрасни
Висината падна17 см
Вклучувајќи потпирач за ракаДа
Вклучувајќи потпирач за главаДа
Ширината на производот59 см
Длабочина на производот56 см
Тежина на производот3,5 кг
Висина на производот110 см
Јазичен прирачникхоландски
Ширина на пакувањето60,00 см
Висина на пакување12,40 см
Должина на пакување 99,70 см
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол Преклоп мрежа плажа лежалка зелен Stol preklop plaza mreza zelen

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД