fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол преклоп пластика метал Stol na preklop

1.490 ден

SKU: 9098 Категории ,
Сподели:

Материјал на рамката: челик обложен со прав, материјал за седиште и грб: полиетилен со висока густина (HDPE)

Димензии на производот :88 х 42 х 39см

Тежина на прикажување на ставката:4,7 килограми

Максимална оптовареност :158кг

Боја бело
Бренд КЛЕТОН
Материјал Полиетилен
Шема Преклопен стол
Материјал за рамка Легуриран челик
Возрасен опсег (опис) Возрасен
Стил на грб Цврст грб
Број на единици     1.
Тежина на ставката 4,7кг
Инструкции за нега на производот Избришете исчистете со влажна крпа
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол преклоп пластика метал Stol na preklop

1.490 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД