fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол пластичен табуретка на расклопување Stol taburetka plasticen pik nik b150-1

300 ден

бела
кафеава
крем
розе
светло плава
сива
темно плава
црвена
SKU: b150-1 Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:

 

-стол S 025905

Димензии: 29*23*27sm

Тежина: 1кг

Издржливост: 115кг

Димензии 29 × 33 × 27 cm
Избери Боја~

, , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол пластичен табуретка на расклопување Stol taburetka plasticen pik nik b150-1

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД