fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол ТАДЕ Метал бел Stol metal bel

1.290 ден

Димензии на производот:
Должина: 54 cm
Ширина: 58 cm
Висина: 73 cm
Висина на седиштето: 42 cm

SKU: 130-000012 Категории ,
Сподели:

Градинска фотелја Tade pakoworld метал бела

фотелјата за градина Tade ви нуди удобност во седиштето, но и издржливост благодарение на одличниот квалитет на изработка. Поставете го на вашиот балкон или во вашата градина и комбинирајте ја естетиката со ергономијата.

Технички карактеристики:
Стабилна метална рамка со отпорност на стрес и абење.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
Складни: нуди леснотија на транспорт и складирање.
Се нуди во бела боја.

Димензии на производот:
Должина: 54 cm
Ширина: 58 cm
Висина: 73 cm
Висина на седиштето: 42 cm

Забелешки:
Производот се испорачува склопен во фабричко пакување.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол ТАДЕ Метал бел Stol metal bel

1.290 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД