fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Странични настрешници параван што се извлекуваат 160*300см целосно алуминиумски Tenda nastresnica paravan platno

5.790 ден

SKU: 10076 Категории ,
Сподели:

Ние се залагаме за испорака на стилски и одржливи производи.

Ја комбинираме функционалноста со квалитетот и имаме широк асортиман на оригинални производи.

Кај нас брзо ќе го најдете производот кој совршено одговара на вашите желби!

Комфорната зона ја прави вашата тераса или балкон уште поудобна за јадење надвор со оваа висококвалитетна странична настрешница.

Опуштете се заштитени од жешкото сонце.

Материјал на основата за настрешници од алуминиумска легура нуди силна поддршка за густата и водоотпорна крпа за тенди која е отпорна на слаб дожд.

Настрешницата останува покрај вас многу лета.

Многу лесна за употреба секоја страна е извлечена со рачка и цврсто прицврстена на страничниот стуб.

Благодарение на функцијата за автоматско враќање, платното за тендата лесно може да се повлече.

Останува невалкано и без прашина во кабинетот на тендата.

Димензии 160*300см

Сакаме сите наши клиенти да бидат задоволни и затоа гарантираме професионална услуга на клиентите пред и по купувањето.

Не чекајте повеќе и нарачајте ја оваа тенда денес.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Странични настрешници параван што се извлекуваат 160*300см целосно алуминиумски Tenda nastresnica paravan platno

5.790 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД