Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Супер леплива трака 1.5m*10см “Flex Tape”

149 ден

✅ Ова супер силна, водоотпорна лента може да закрпи, врзува, запечати и поправа практично сè.
✅ Отпорна на ултравиолетови зраци
SKU: ОРТ3079 Категорија Ознаки: ,
Сподели:
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Супер леплива трака 1.5m*10см “Flex Tape”

149 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД