fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Опис на производот

Се преклопува и лесно се носи.Погоден
е да го чувате во суви и без влага средини.
Не бришете ја машината за сушење со тврди и течни хемиски материјали.
Теписи, килими, ќебиња итн. Не е погоден за сушење прибор.
Има капацитет за висење од 3,5 m.

Димензии 50 × 34 × 4 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сушара за алишта на закачување Susara za alista na zakacuvanje 4m 111877”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сушара за алишта на закачување Susara za alista na zakacuvanje 4m 111877

Original price was: 350 ден.Current price is: 249 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД