fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сушара за алишта ограда на закачување Перила Susara za alista na zakacivanje 10m 701003

650 ден

Сподели:

Сушара алуминиумски балкон

Опис на производот

Преклопен лесен за носење
Погоден е за складирање во суви и без влага.
Не закачувајте повеќе од 5 кг предмети на машината за сушење алишта.
Не бришете ја сталажата за сушење со тврди и течни хемиски материјали.
Теписи, килими, ќебиња итн. Не е погоден за сушење прибор.
Има капацитет за висење од 10 m.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сушара за алишта ограда на закачување Перила Susara za alista na zakacivanje 10m 701003”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сушара за алишта ограда на закачување Перила Susara za alista na zakacivanje 10m 701003

650 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД