fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Свеќи чашка батерија Sveki caska baterija

119 ден179 ден

Сподели:

Светла за свеќи без пламен со LED

Напојуван со батерија

Електронски свеќички

Украс за свадбена

Роденденска забава

Декор за празничен дом
Спецификација:
Материјал за свеќа: ABS еколошка пластика
Боја на светлина: топла бела
Големина: 5*10cm  5*13cm.  5*15cm
Боја на школка:проѕирна
Режим на напојување: 3 батерии со копчиња (вклучени) / 3 AA батерии (не се вклучени)
Повод: атмосфера на место, дом, романса итн.

Забелешка:
поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Ви благодарам!
Дозволете отстапување на мерењето од 1-2 cm поради рачно мерење.

Избери Големина

10см, 13см, 15см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Свеќи чашка батерија Sveki caska baterija

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД