fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Свеќник дрвен божиќен Ф30*18sm Sveknik boziken 1/1 drven so sisarki Original price was: 600 ден.Current price is: 439 ден.
Свеќник божиќен дрвен 24*14*14см Sveknik drven n.g kaf Original price was: 450 ден.Current price is: 339 ден.

Свеќник божиќен дрвен Ф14*7sm Sveknik boziken drvena

Original price was: 320 ден.Current price is: 239 ден.

Шифра: 717201 Категории ,
Сподели:

Кога ќе седнете на божиќната вечера оваа година, вреди да се погрижите вашата трпезариска маса да се чувствува празнично како и остатокот од куќата. Да го рашириме тоа празнично развеселување!

Лесно е да заборавите на украсувањето на вашата маса, и покрај тоа што седите таму скоро секој ден за вечера. Сепак, се подразбира дека сакате вашиот божиќен оброк да се чувствува повеќе од обичен! Сакате да се чувствува навистина посебно.

Затоа, додајте малку празнично развеселување со прелистување на нашиот избор на божиќни украси за трпеза кои ќе додадат малку магија на денот. Тие совршено ќе седат до вашата мисирка на Големиот ден.

Од производи за облекување на вашата маса до празнични централни парчиња, сигурно ќе има нешто што сакате да и дадете празнично преуредување на вашата маса. Зошто да не погледнете?

 

Димензија 14*7см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Свеќник божиќен дрвен Ф14*7sm Sveknik boziken drvena

Original price was: 320 ден.Current price is: 239 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД