fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Свеќник божиќен дрвен 3/1 Sveknik n.g 3/1 drven so Sisarki bel Original price was: 650 ден.Current price is: 479 ден.
Свеќник Божиќен дрвен со шишарки ф25*14см Sveknik n.g 1/1 drven so sisarki kaf Original price was: 500 ден.Current price is: 359 ден.

Свеќник дрвен со шишарки Ф20*10см Sveknik n.g 1/1 drven so sisarki kaf

Original price was: 450 ден.Current price is: 319 ден.

Шифра: 717205 Категории ,
Сподели:

Кога ќе седнете на божиќната вечера оваа година, вреди да се погрижите вашата трпезариска маса да се чувствува празнично како и остатокот од куќата. Да го рашириме тоа празнично развеселување!

Лесно е да заборавите на украсувањето на вашата маса, и покрај тоа што седите таму скоро секој ден за вечера. Сепак, се подразбира дека сакате вашиот божиќен оброк да се чувствува повеќе од обичен! Сакате да се чувствува навистина посебно.

Затоа, додајте малку празнично развеселување со прелистување на нашиот избор на божиќни украси за трпеза кои ќе додадат малку магија на денот. Тие совршено ќе седат до вашата мисирка на Големиот ден.

Од производи за облекување на вашата маса до празнични централни парчиња, сигурно ќе има нешто што сакате да и дадете празнично преуредување на вашата маса. Зошто да не погледнете?

 

Димензија Ф20*10см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Свеќник дрвен со шишарки Ф20*10см Sveknik n.g 1/1 drven so sisarki kaf

Original price was: 450 ден.Current price is: 319 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД