fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Снешко бел сив плишен Snesko bel siv plisen 20*45sm Original price was: 1.300 ден.Current price is: 839 ден.
Свекник ирвас метален Sveknik irvas metalen 36*30*42sm Original price was: 4.500 ден.Current price is: 2.919 ден.

Свеќник металик сребрен Ирвас 40x27cm Sveknik metelen

Original price was: 4.000 ден.Current price is: 2.619 ден.

Шифра: 78547 Категории ,
Сподели:

Божиќниот свеќник на компанијата Iliadis е идеален избор за комплетирање на празничната декорација во вашиот простор, создавајќи убава божиќна атмосфера особено во ноќните часови. Можете да го користите заедно со други украси или да го поставите на различни површини во сите области, како што се вашата дневна соба и трпезаријата. Однадвор е изработен од метал за поголема издржливост при падови, па можете да го користите многу години.

Димензија 40x27cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Свеќник металик сребрен Ирвас 40x27cm Sveknik metelen

Original price was: 4.000 ден.Current price is: 2.619 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД