fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Свекник дрвен божиќен 33*14*12sm Sveknik drven boziken 3/1 Original price was: 600 ден.Current price is: 439 ден.
Свекник божиќен 2/1 девен со шишарки 22*14*10см Sveknik n.g 2/1 drven so sisarki bel Original price was: 500 ден.Current price is: 359 ден.

Свекник дрвен 1/1 шишарки дрвен бел 18*18см Sveknik boziken 1/1 drven so sisarki bel

Original price was: 300 ден.Current price is: 219 ден.

Шифра: 718224 Категории ,
Сподели:

Кога ќе седнете на божиќната вечера оваа година, вреди да се погрижите вашата трпезариска маса да се чувствува празнично како и остатокот од куќата. Да го рашириме тоа празнично развеселување!

Лесно е да заборавите на украсувањето на вашата маса, и покрај тоа што седите таму скоро секој ден за вечера. Сепак, се подразбира дека сакате вашиот божиќен оброк да се чувствува повеќе од обичен! Сакате да се чувствува навистина посебно.

Затоа, додајте малку празнично развеселување со прелистување на нашиот избор на божиќни украси за трпеза кои ќе додадат малку магија на денот. Тие совршено ќе седат до вашата мисирка на Големиот ден.

Од производи за облекување на вашата маса до празнични централни парчиња, сигурно ќе има нешто што сакате да и дадете празнично преуредување на вашата маса. Зошто да не погледнете?

 

Димензија 14*14*12см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Свекник дрвен 1/1 шишарки дрвен бел 18*18см Sveknik boziken 1/1 drven so sisarki bel

Original price was: 300 ден.Current price is: 219 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД