Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Свекник дрвен на батерија со три свеки Sveknik so tri svetilki na baterija

1.389 ден

Продадено!

SKU: 600-40242 Категории ,
Сподели:

Божиќната свеќа е идеален избор за комплетирање на празничната декорација во вашиот простор, создавајќи прекрасна божиќна атмосфера особено во ноќните часови. Можете да го користите заедно со други украси или да го поставите на разни површини и мебел, дури и покрај вашата елка. Надворешноста е изработена од дрво, материјал кој дава винтиџ шмек на вашата декорација. Покрај тоа, земјените тонови на дрвото му даваат чувство на топлина на просторот.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Свекник дрвен на батерија со три свеки Sveknik so tri svetilki na baterija

1.389 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД