fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Свеќник металик сребрен Ирвас 40x27cm Sveknik metelen Original price was: 4.000 ден.Current price is: 2.619 ден.
Метален знак Стоп Слика Црвена Metalen znak STOP crvena Original price was: 1.450 ден.Current price is: 949 ден.

Свекник ирвас метален Sveknik irvas metalen 36*30*42sm

Original price was: 4.500 ден.Current price is: 2.919 ден.

Шифра: 78548 Категории ,
Сподели:

Божиќниот свеќник на компанијата Iliadis е идеален избор за комплетирање на празничната декорација во вашиот простор, создавајќи убава божиќна атмосфера особено во ноќните часови. Можете да го користите заедно со други украси или да го поставите на различни површини низ вашата дневна и трпезарија. Надворешноста е изработена од метал за поголема отпорност на падови, па можете да ја користите многу години.

Димензија  36*30*42sm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Свекник ирвас метален Sveknik irvas metalen 36*30*42sm

Original price was: 4.500 ден.Current price is: 2.919 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД