fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Тенда со метална кронструкција и странична завеса

11.879 ден

SKU: 7212 Категории ,
Сподели:
  • Стилски; Прекрасен метален дизајн со крем покрив и отстранливи крем завеси со затворање со патент
  • Водоотпорен; Дизајниран да ве заштити при неочекувани тушеви
  • Создава приватност; Може да ги затворите завесите онолку или малку колку што сакате за да ја создадете приватноста што ви треба
  • Издржлив; Рамката е изработена од челик обложен со прав и има голема прицврстувачка плоча на дното на секој столб за да го прицврстите вашиот белведер на земја, исто така доаѓа со 8 штипки
  • Гаранција; 12-месечна гаранција

Градинарска опрема 3x3m метален белведер со крем покрив и завеси
Опуштете се со стил додека сте заштитени од сонце, тушеви и ветер во овој неверојатен метален белведер од Garden Gear. Изберете ја количината на приватност што ви треба во вашата градина со затворање на завесите од сите четири страни или само избирање одредени завеси за затворање.
Завесите се одвојуваат и може да се мијат рачно за да можете да изгледаат одлично во текот на целата година. Покривот и завесите се водоотпорни за да можете да седите под вашиот белведер во текот на целата година.

Издржлив
Рамката за белведер е дизајнирана од челик обложен со прав за цврстина и издржливост и има атрактивен метален линеарен дизајн на врвот за да го додаде во зачудувачкиот белведер. Завесите и покривот се и крем и ќе изгледаат одлично во секоја градина, без разлика дали се одмарате со коктел или организирате скара, можете дури и да направите детска игралиште одоздола за да бидат заштитени од сонце.
Овој метален белведер ќе биде убав и практичен додаток на секоја градина.

Спецификации

Димензии: L297 x W297 x H265cm
Висина на рамката: 193cm
Тежина: 19,7kg
Материјал на покривот: Полиестер 160гр со PA облога
Завеси: Полиестер 140гр
Рамка: Челик обложен во прав
Само завеси за перење на раце Потребно е склопување
водоотпорно

G4161 – Металена Тенда

Регистрирајте го вашиот производ за бесплатна продолжена гаранција од 2 години

За да имате корист од нашата продолжена гаранција, мора да го регистрирате купувањето на вашиот производ во рок од 30 дена од датумот на нарачката.

Ќе треба да ги внесете вашето име и детали за контакт, заедно со кодот и името на производот, бројот на нарачката и датумот на купување (сето тоа може да се најде на вашиот потврда на нарачката.)

*2-годишната продолжена гаранција не е достапна за соларни производи, литиум-јонски батерии и потрошен материјал

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тенда со метална кронструкција и странична завеса

11.879 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД