fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Тегла за коктел каниестер со чеп 5,5л Tegla Koktel kanister so cep 727239

619 ден

Продадено!

SKU: 727239 Категории ,
Сподели:
  • Совршено купување за подарок.
  • Голема изработка.
  • Мерење: В: 32см x Ш: 18см x Д: 23см
  • Не е потребно склопување.

Овој прекрасен стаклен дозер за пијалоци од 5,5 литри со/инфузер ги има
најдобрите детали и највисок квалитет што ќе ги најдете насекаде!

Стаклениот дозер за пијалоци од 5,5 литри е навистина извонреден.

  • Дозер за ладни пијалоци за конуси – стаклен диспензер со чешма отпорна на капки обезбедува супер практично ракување, во кое ладниот пијалок е безбедно заштитен од несакани оси, муви, други инсекти, полен и прашина.
  • Универзален диспензер – приближно 5500 ml стаклена тегла со метален завртувачки капак за безбедно затворање. Големиот кружен отвор обезбедува лесно полнење на теглата, практично празнење, отстранување на остатоците и лесно чистење.
  • Дозер за сок со влошка за ладење – диспензерот може да се користи со или без ладење. Во отстранливата влошка можете да ставите овошје или коцки мраз и на тој начин да уживате во ладни/ладни мешани пијалоци дури и во топлите летни денови.
  • Разновидна употреба – Транспарентен дозер за пијалоци од 5,5 литри се користи во текот на целата година: идеален за домашна лимонада или ладен чај, свежо исцеден сок или смути, вкусни панч или коктели со и без алкохол.
  • Стаклен бокал како вистински сеопфатен уред – прекрасно дозер за бокал за сервирање за родендени и забави во градината, перфоратор со капак и чеп пумпа за забави и прослави, дозер за лимонада за детски родендени, како пивско буре за скари и разладување.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тегла за коктел каниестер со чеп 5,5л Tegla Koktel kanister so cep 727239

619 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД