fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Лежалка беж алуминиумска рамка прилагодлив потпирач за грб Original price was: 4.200 ден.Current price is: 3.790 ден.
Тенда платно метал 3*3м Tenda platno metal Original price was: 12.000 ден.Current price is: 9.990 ден.

Темда метал платно крем 3*3м Tenda metal platno krem

Original price was: 15.100 ден.Current price is: 12.990 ден.

Шифра: 000173099 Категории ,
Сподели:
Опис на производот: Тенда Белведер Relax Beige 3 x 3 m

Атрактивно дизајнирано, моќно и висококвалитетно Тенда со димензии 3 x 3 m Конструкцијата е стабилна, изработена од метал, а тендата е изработена од платно, која дава пријатна сенка во сончевите денови.

Карактеристики На Производот: Tent Gazebo Relax Beige 3 X 3 M
  • Тенда Белведер Релакс Беж
  • Стабилна метална конструкција
  • Завеси на структурата
  • Димензии: 3 x 3 m
  • Висина на тенда: 2,6м
  • Димензии на ногата: 40 x 40 mm, дебелина 0,7 mm
  • Димензии на кровна цевка: 15 x 15 mm, дебелина 0,6 mm
  • Димензии на крошна цевка: 18 x 18 mm, дебелина 0,6 mm
  • Платно материјал: 180g/m2, полиестер
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Темда метал платно крем 3*3м Tenda metal platno krem

Original price was: 15.100 ден.Current price is: 12.990 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД