fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чадор 3m градинарски за двор со рачка и навалување зелен Cador 3m sonce Original price was: 5.200 ден.Current price is: 4.190 ден.
Тенда Банкет 3*9м Tenda Banket visina 2.5m Original price was: 12.000 ден.Current price is: 8.890 ден.

Тенда Банкет 3*6м Tenda Banket h2.5m

Original price was: 11.000 ден.Current price is: 8.990 ден.

Шифра: 190050 Категории ,
Сподели:
Павилјонот за засолниште шатор за венчавки со настрешница 3*6м на отворено со белведер – 6 отстранливи ѕидови, водоотпорен, УВ заштита, бел,  шатор за забава може да биде едноставен, но стилски додаток во вашиот живот, без разлика дали ви треба за некој настан или само барате малку сенка за вашиот двор. Настрешница може да собере до 30 луѓе. Рамката од легиран челик со прав, отпорна на ‘рѓа и корозија е дизајнирана за издржливост и безбедност, водоотпорна и УВ заштита. 6 отстранливи странични ѕидови за поголема разновидност и вентилација, тоа би било убаво привремено место за вашиот претстоен настан, како што се штандови, свадби, забави, прослави, собири итн. Овој шатор за забава е идеален за да одржувате многу настани на отворено, како штандови, свадби, забави, прослави, собири итн.
 • Издржлив и стабилен: Рамката од легиран челичен прав, отпорна на ‘рѓа и корозија е дизајнирана за издржливост и безбедност. Доаѓа со јажиња и колци за дополнителна стабилност.
 • Прекрасно: Елегантниот бел дизајн ви овозможува да декорирате со светла, цвеќиња, банери и други украси за лесно да создадете убава и романтична атмосфера.
 • Заштита од ултравиолетови и водоотпорни: Ткаенината на горниот дел од крошната е изработена од издржлив полиетилен кој е водоотпорен и заштита од УВ.
 • Разновидност и вентилација: 4 x ѕидови со прозорци, 2 x цврсти ѕидови, страничните ѕидови може лесно да се отстранат за изложби на отворено. Ви овозможува да ја цените надворешната глетка и да уживате во удобниот внатрешен простор во исто време, додека нуди 90% заштита од УВ.
 • Лесна инсталација: Лесно отстранување и склопување, прирачникот за инсталација е вклучен. И може да се подигне на тврди површини како што се палуби, патеки, тревници итн.
 • Повеќенаменски: Овој шатор за забава е идеален за одржување на многу настани на отворено, како што се штандови, свадби, забави, прослави, собири итн. Исто така, може да се користи како привремена гаража за дополнително складирање, како што се автомобили, градина мебел или алати.
 • Спецификации:
  Боја: Бела
  Големина: 3M x 6M
  Висина: 194см, покрив: 249см
  Материјал: Полиетилен и најлон и легиран челик и пластика
  Нето Тежина: 16кг
  Облик: правоаголен
  Целиот потребен хардвер е вклучен
  4 x Ѕидови со прозорци & 2 x Цврсти ѕидови
  УВ заштита
  Водоотпорна
 • СОВЕТИ:
  1, Овој производ е дизајниран за настани во градина и слободно време при добро време. Ги советуваме клиентите никогаш да не оставаат шатори преку ноќ или при лоши временски услови. Ние нема да бидеме одговорни за ваквите временски штети.
  2, Предлагаме клиентите да користат вреќи со песок или маси за да ја прицврстат секоја нога на земја откако ќе ги склопат сите делови.
  3, Шаторот не е доказ за пожар, ве молиме чувајте го подалеку од пожарни ресурси.
  4, Штом ќе заврши склопувањето, внимателно проверете ја опремата пред употреба. Ако најдете какви било проблеми, не користете го додека не се погоди за употреба.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тенда Банкет 3*6м Tenda Banket h2.5m

Original price was: 11.000 ден.Current price is: 8.990 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД