fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Тенда Банкет 3*9м Tenda Banket visina 2.5m

8.890 ден

SKU: 11682 Категории ,
Сподели:
 • Опис:
  Нашата практична тенда е добро да биде неопходна компанија за да одржувате активности на отворено. Изработена од метална цевка обложена со електрична енергија и врвен PE, настрешницата е цврста и анти-рѓа за долго време користење. Дополнително, целата настрешница е поврзана со цврсти и подебели додатоци, така што рамката е стабилна по поставувањето. Врвот на настрешницата е водоотпорен и ќе ве заштити од влажно. Не мора да трошите премногу време за да ја составите настрешницата ако ја поставите со други луѓе. Погоден е за употреба за многу активности како кампување, излети, спортски настани на отворено и така натаму. Вие и вашите пријатели навистина можете да уживате на отворено со нашата Тенда.Карактеристики:
  Тенда од 3m x 9m е доволно голема за да собере многу луѓе заедно
  Премиум и дебел PE обезбедува заштита од сонце и отпорен на дожд
  Челична рамка обложена со прав за да го направи шаторот цврст и издржлив
  Силни и дебели врски за одржување
  на настрешницата стабилнаСовршено за активности на отворено како забави, пикник, кампување или свадби
  Лесно се склопуваСпецификации:
  Материјал: челик, PE
  Боја: бела
  Димензија на настрешница: 300cm x 900cm x 260cm (Д x Ш x В)
  Нето тежина: Пакетот од 15,4 кг
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тенда Банкет 3*9м Tenda Banket visina 2.5m

8.890 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД