fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Тенда Бонџорно ф175см Tenda Bondzorno

20.190 ден

крем
светло сива
SKU: 17-Е9382 Категории ,
Сподели:

Бонџорно ќе ве заштити вас и вашите најблиски од сонцето Тој е идеален избор за вашата градина бидејќи има заштитен екран и огради околу периметарот. Уживајте во топлите денови удобно во друштво на вашите најблиски. Исто така погоден за професионална опрема. Производот се испорачува без нарачка.

Димензии:

  • Дијаметар: 175 cm
  • Висина: 275 cm

Материјал:

  • Матал 
  • Полиестер 
Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тенда Бонџорно ф175см Tenda Bondzorno

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД