fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Тенда метална конструкција странична цирада Tenda metalna konstrukcija stranicna konstrukcija

2.690 ден

SKU: 6287 Категории ,
Сподели:
  • Практично и лесно сенаменска тенда со 2 странични делови/странични ѕидови за градина, тераса, плажа, детска роденденска забава, упис во училиште, пазар, кампување, фестивал, свадба, кетеринг, изложбен штанд, приеми.
  • Склопот е детска игра благодарение на склопот со приклучок без алатки и практичниот систем за кликнување. Павилјонот може безбедно да се закотви со затегнувачи на јаже и штипки.
  • Церадата е изработена од водоотпорен материјал од PE од 110 g / m² и ве штити од слаб дожд и прскање вода – идеален како засолниште, ветровник, подвижна покривка за настани, како шатор за битпазар, шатор за бар или шатор на саем и заштита од временски услови за други свечености.
  • Овој модел е достапен кај нас во боите бела, сино-бела.
  • Должина x ширина: 3×3 метри, простор за глава: 1,97 метри, тежина: 8,5 kg, рамка: бело обоен цевчест челик, лесен и стабилен.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тенда метална конструкција странична цирада Tenda metalna konstrukcija stranicna konstrukcija

2.690 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД