fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Тенда метална конструкција Tenda metalna konstrukcija

8.190 ден

SKU: 6947 Категории ,
Сподели:

Карактеристики Димензии: 3×3 m

Материјал на рамка: метал

Материјал за обложување: полиестер

Боја на облога: беж

Отпорност на UV: да

Отпорност на дожд: да

Висина: 2,6 m

тжина: 19 kg

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тенда метална конструкција Tenda metalna konstrukcija

8.190 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД