fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Тенда метална конструкција завеси 3*4м Tenda metalna konstrukcija zavesi

15.090 ден

SKU: 10092 Категории ,
Сподели:
Надстрешницата на дворот од 3*4м од обезбедува одлична заштита, блокирајќи ги сончевите УВ зраци додека дозволува сончевата светлина да свети. Отстранливите завеси обезбедуваат разноврсност со тоа што ви овозможуваат да ги откачите и извадите страничните панели на овој екранизиран белведер помага да се создаде отворена и воздушна средина. Цврстата челична конструкција и издржливата полиестерска ткаенина на оваа прекрасна крошна на палуба ќе ви овозможат вие и вашите гости да уживате во овој пријатен простор во годините што доаѓаат.

Карактеристики:

  • Издржлива полиестерска ткаенина со PA-облога за да ги блокира штетните УВ зраци и да ве заштити од сончева светлина
  • Доаѓа со 6 странични ѕидови за завеси кои се откачуваат, кои лесно се отстрануваат
  • Челична метална рамка обложена со прав, доволно цврста за да обезбеди безбеден простор за собирање
  • 8 вградени шипки за да се обезбеди правилно одводнување на водата
  • Вклучени се 12 колци за земја за дополнителна стабилност и поддршка
  • *Забелешка: За поставување на оваа ставка се потребни минимум 2 лица. Ве молиме проверете дали ставката е правилно поставена и цврсто закотвена за максимална ефикасност. Тоа е лесен белведер во дворот, затоа ве молиме не го оставајте настрана при ветровити или неповолни временски услови.

Спецификации:

  • Боја: Крем Црна
  • Материјал: Полиестер, челик
  • ЗАБЕЛЕШКА: Не се препорачува за употреба во екстремни временски услови како што се невреме или силен ветер/дожд

грешка:

Наша цел е да ви покажеме точни информации за производот. Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде, а ние не го потврдивме.

Спецификации

Боја крем

Тежина на собраниот производ 27кг

Димензии на собраниот производ (Д x Ш x В) 400*300*300см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тенда метална конструкција завеси 3*4м Tenda metalna konstrukcija zavesi

15.090 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД