fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Тенда пергола Tenda pergola 3*3m

16.390 ден

SKU: 10110 Категории ,
Сподели:

Карактеристики

  • Поставете и демонтирајте ја настрешницата без напор
  • Настрешницата што може да се повлече нуди разноврсност
  • Цврстата конструкција ги издржува елементите

Информации

Домаќинот на обилни скари во дворот или забавите за вечера и трансформирањето на вашиот простор во поканувачки рај станува многу полесно со оваа градинарска алуминиумска пергола. Изработена со алуминиумска рамка отпорна на ‘рѓа, обложена со прав, перголата може да се пофали со зајакната структура која нуди издржливост што може да го издржи тестот на времето. Доаѓа со UV-заштитена, ветроупорна и водонепропустлива покривка, таа обезбедува оптимална сенка против жешкото сонце. Освен тоа, настрешницата се повлекува со врвка за влечење, што ви овозможува да уживате во совршениот летен амбиент.

Спецификација

  • Пазар: Да
  • Висина: 2,28 м
  • Ширина 3*3м
  • Потребно е собрание: да
  • Материјал: алуминиум, полиестер
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тенда пергола Tenda pergola 3*3m

16.390 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД