fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Темда метал платно крем 3*3м Tenda metal platno krem Original price was: 15.100 ден.Current price is: 12.990 ден.

Тенда платно метал 3*3м Tenda platno metal

Original price was: 12.000 ден.Current price is: 9.990 ден.

Шифра: 173101 Категории ,
Сподели:

Белведер со димензии 3 x 3 m е идеална заштита од сонце или дожд во текот на летните денови. Рамката и ребрата се метални, додека тендата е од водоотпорен полиестер.

Карактеристики На Производот: Тенда – Pavilion Gazebo MK156 3 X 3 M
  • Tenda – Paviljon Gazebo MK156 3 x 3 m
  • Боја: крем
  • Димензии 3 x 3 m
  • Висина 280см
  • Метална рамка: 20 x 20 mm
  • Метална ребра 10 x 10 mm
  • Водоотпорен полиестер 180 гр/м2
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тенда платно метал 3*3м Tenda platno metal

Original price was: 12.000 ден.Current price is: 9.990 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД