fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Тенда со метална конструкција tenda so metalna konstrukcija

1.990 ден

SKU: 6285 Категории ,
Сподели:

Брза испорака

Без мака враќање

гаранција за враќање на парите

 

Гаранција за автентичност

Градинарски павилјон 3 x 3 m, водоотпорен, со штипки,  јажиња, аголни конектори, материјал PE церада 110 g/m², обоени метални шипки, склопување на системот без алат, бела

 

  • Склопувањето е многу лесно благодарение на склопувањето со приклучок без алатки. Павилјонот може безбедно да се закотви со затегнувачи на јаже и штипки.

 

 

 

Едноставно, лесно и практично. Овој евтин павилјон импресионира со својот едноставен дизајн и мала тежина. Овој павилјон е особено корисен кога ви треба брзо покрив кога сте во движење. При поставување не ви требаат никакви алатки и склопувањето може да го направи едно лице. Не е важно дали масичката за роденден треба да биде под сенка, риболовецот заштитен од дожд го чека својот улов на езерото или кликата се забавува на фестивал во вечерните часови. Отворениот дизајн овозможува пристап од сите страни.

Ве молиме имајте предвид дека ова е лесна конструкција која не може да издржи силен дожд или бури. Затоа, расклопете го павилјонот при лоши временски услови за да можете долго да уживате во овој забавен шатор.

Резиме на клучните технички податоци:
Полјаци: бели
Должина: 3 метри
Ширина: 3 метри
Висина на премин: приближно 2 метри
Материјал: PE церада 110 g/m, водоотпорна
Тежина: приближно 8,5 kg

Статијата е достапна во различни варијации на бои:
покрив: сина, аголни шалови: сини и бели риги
покрив: бели, аголни шалови: бел
покрив: зелен, аголни шалови: зелени и бели риги

  • Број на дел: A2GM36000
  • Тип на материјал: пластика

 

Услугата за клиенти е наш врвен приоритет! Ве молиме, не заборавајте да го прочитате описот темелно за да бидете сигурни дека ова е предметот што го сакате пред да донесете одлука за купување. Ако имате какви било прашања во врска со оваа ставка, ве молиме контактирајте со нас преку пораки на месенџер пред да ја поставите вашата нарачка. Вложуваме максимални напори за точно да ги опишеме и отсликаме предметите. Имајте предвид дека малите варијации во бојата може да се должат на разликите во осветлувањето и резолуциите на компјутерскиот монитор. Сите артикли се на залиха во моментот на објавување; сепак, во неверојатен и непредвиден случај да не можеме да ја исполниме вашата нарачка преку некој од нашите мрежни складишта, ќе ве известиме што е можно побрзо и ќе ви понудиме 100% рефундирање при купувањето. Ви благодариме што купувавте со нас. Ја цениме вашиота доверба!

 

 

 

Нудиме полиса за враќање/замена од 7 дена за повеќето од нашите производи. Можете да побарате враќање на парите ако сте незадоволни од која било причина со вашиот производ. (Може да се примени такса за обновување на залихи). Како причина за враќање се прифаќаат само фабрички дефекти. Во случај на фабрички дефекти, доколку е достапен, ние ќе ви го замениме производот. Кога враќате некој предмет, тој мора да биде во целото оригинално пакување и да ги вклучува сите оригинални додатоци или предмети што дојдоа со него. Предметот и пакетот треба да бидат во оригинална и совршена состојба. Ќе се бара да го покриете превозот при враќање на неисправни предмети. Сите враќања МОРА да се направат во рок од 30 дена од датумот на купување. Имајте предвид дека не можеме да даваме рефундации или замени по истекот на ограничувањето од 30 дена. При испраќање повратен, имајте предвид дека може да потрае до 7 работни дена за да се обработи враќањето. Даваме се од себе да се обработиме што е можно побрзо. Ние сме крајно фер, и во редок случај нешто невообичаено да се случи со нашите производи или испорака, со задоволство ќе работиме со вас за да најдеме правична резолуција.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тенда со метална конструкција tenda so metalna konstrukcija

1.990 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД